Petek Temizliği İzmir

petek-temizlemekKalorifer peteklerinizi yerinden sökmeden kimyasal sıvılarla ve makinelerle yıllık Petek temizliği uygulamasını yapıyoruz. Yaptığımız temizlik sonunda birde tesisatın içerisine koruyucu kimyasalları ekleyip kombinizi çalıştırıyoruz. Bu kimyasal radyatör ve kombinizi koruyucu bir kalkan gibi sararak sistemi su taşından ve kireçten korur. Yukarıda resimde gördüğünüz makine ile peteklerinizin içini pırıl pırıl yapana kadar yıkıyoruz. Bitmedi kombi filtrelerini de ücretsiz temizliyoruz.Kalorifer peteğinin ısınmaması, bazı petekler yanmıyor, kalorifer peteginin alt tarafı ısınmıyor, kalorifer petek içi temizleme ilacı, kalorifer petekleri ısınmıyor, kalorifer peteklerimiz yanmıyor, kalorifer peteklerinde kireç, kalorifer peteklerinin sularının temizlenmesi, kalorifer peteği neden ısıtmaz, kalorifer peteği temizlik, kalorifer peteğini sökmeden temizleme, kalorifer temizleme, kolarifer tesisatı radyatör temizliği, kombi petek temizleme, petek bakımı.Kalorifer peteklerinin alt tarafının ısınmama problemlerinden biride petek tesisatının temizliğidir. Bunun için evinize gelen ekiplerimiz kalorifer peteklerinin temizliği için petek temizleme makinası ve kimyasal ilaç ile zahmetsizce temizliği yapılmaktadır.Kalorifer peteklerinin yarıdan sonrasının ısınmama sebeplerini yukarıdaki resimde görebilirsiniz. Biz bu radyatör petekleri kanallarını tıkayan kireçlenme ve taşlaşma problemlerini profesyonel ürün makine ve ustalarımız ile çözebiliyoruz. Problem eğer kirlilikten dolayı ise bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Radyatör temizlik fiyatlarında kampanya başlattık.

Petek Temizliği işini nasıl yapıyoruz?

Kimyasal ilaç kullanarak petekler içerisinde kireç yağ paslanmaları öncelikle çözüyoruz. Daha sonra bu pislikleri makina sayesinde temizleyip dışarı atıyoruz. Temiz su ve makina yardımı ile basınçlı su verip petekleri duruluyoruz. Peteklerin havasını aldıktan sonra dairenizi size teslim ediyoruz.
Kalorifer peteklerinizin ısınmamasının nedenlerinden biride; petek içinde zamanla biriken pislik, pas, tortu, hışırtı gibi etkenlerin petek kanallarını ve boruları tıkamasından kaynaklanmaktadır. Mega Tesisat olarak İstanbul`un her noktasına petek temizleme servisimiz bulunmaktadır. Peteklerinizi temizlemediğiniz durumlarda peteğiniz düzgün ısınmaz ( alt ısınıyor üst ısınmıyor veya üst ısınıyor alt ısınmıyor ). Kalorifer peteklerini petek temizleme makinasıyla temizlemekteyizdir. Ekibimiz petek temizleme makinasının içine koydukları kimyasal ilaç ile petek içinde oluşan pislik yumaklarını temizler; buda petek kanallarını ve boruların tıkanmasını önlemektedir. Petek temizliği yapmadığınız takdirde kışın soğuk günlerinde kombi ayarınızı ne kadar yükseltseniz yükseltin petekleriniz ısınmaz. buda paranızın boşa gitmesine neden olmaktadır. Kışın soğuk aylarına maruz kalmamak ve fazla cebinizi yakmamak için İstanbul Tesisat Petek temizleme servisimizi arayarak petek temizliği yaptırabilirsiniz.

İlgili aramalar : Petek temizliği, petek temizliği firmaları, petek temizliği şirketleri, petek temizliği izmir, petek temizleme, petek temizleme izmir, petek temizleme yapan firmalar, petek temizliği ustası

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir